• shirt front
  • shirtpart2
     
  • broek2016

Seizoensoverzicht 2018

Written by Super User. Posted in Alle ritten op routeyou

Ritten   Seizoen 2018  
           
           
        Sp = dagorganisatie   
Maart 2018        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   4 9.00 Fietszegening                               bezoek Het Atelier          1
Zaterdag   10 13.30 Polderrit nr. 5                     Griete - Zaamslagveer 2
Zondag   11 9.00 Clubrit nr 3           Overmere-Donk - Zele 3
Zaterdag    17 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 4
Zondag   18 9.00 Clubrit nr. 1   Moerbeke - Eksaarde  5
Zaterdag   24 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen 6
Zondag   25 9.00 Clubrit nr. 2         Grembergen - Baasrode  7
Zaterdag   31 13.00 volgens fietsknooppunten   Zeeland       80 - 100 km 8
           
April          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   1 9.00 Pasen   Clubrit nr 4           rond groot St-Niklaas    9
Woensdag   4 18.30 Avondrit                          10
Zaterdag Sp 7 8.30 Semi kl.   Saeftinghe Classic Bazel            11
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag Sp 8 8.00 Semi kl.   53/11 HAMME Kaaiplein 28                12
      9.00 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Woensdag   11 18.30 Avondrit                   13
Zaterdag Sp 14   Amstelgold race voor de ingeschreven mensen 14
      13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw  
Zondag Sp 15 8.30 semi kl.   Verrebroek        15
Woensdag   18 18.30 Avondrit                              16
Zaterdag   21 13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        17
Zondag   22 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 18
Woensdag   25 18.30 Avondrit                        19
Zaterdag Sp 28 7.45 semi kl.   Tom Boonen Balen 20
      13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk               
Zondag   29 8.30 Kermisrit     Zondagrijders Melsele 21
           
Mei          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Woensdag   2 18.30 Avondrit      22
Zaterdag Sp 5 8.00 Semi kl. Lokeren     Licht heuvelachtig      23
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   6 8.30 Kontaktrit         Sint-Niklaas         65 - 85 km 24
Woensdag   9 18.30 Avondrit                      25
Zaterdag Sp 12 8.30 Semi kl. Avanti Classic Stekene        Groeneputte 26
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   13 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - St-Janssteen 27
Woensdag   16 18.30 Avondrit 28
Vrijdag Sp 18   Pinksteren 29
Zaterdag     19 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer  
Zondag   20 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 30
Maandag Sp 21 8.30 Semi kl. Fiets happening Sint Gillis            31
Woensdag   23 18.30 Avondrit                         
Zaterdag   26 7.00 Scherpenheuvel      olv.Freddy de Wilde    32
      13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 33
Zondag Sp 27 8.30 Semi kl.   Rudy Peerens                           
Woensdag   30 18.30 Avondrit                34
           
Juni          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag   2 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 35
Zondag   3 9.00 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        36
Woensdag   6 18.30 Avondrit                        37
Zaterdag   9 13.30 Polderrit nr. 3             Axel - St - Janssteen 39
Zondag Sp 10 8.30 Semi kl. Jan Bogaert Classic   Temse      40
Woensdag   13 18.30 Avondrit                    41
Zaterdag   16 8.30 Klavers Belsele                  42
      13.30 Thuisrijders             rit naar eigen keuze  
Zondag   17 9.00 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              43
Woensdag   20 18.30 Avondrit        44
Zaterdag   23 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 45
Zondag   24 9.00 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 46
Woensdag   27 18.30 Avondrit                        47
Zaterdag   30 13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        48
           
Juli          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zondag   1 8.30 Astoria   Meerdonk           Margrietstraat 49
Woensdag   4 18.30 Avondrit                        50
Zaterdag   7 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              51
      18.30 Onze eigen Barbecue       
Zondag   8 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 52
Woensdag   11 18.30 Avondrit                        53
Zaterdag Sp 14    8.00 Semi kl. Burcht Toertocht door het Waasland 54
      13.30 Thuisrijders                     rit naar eigen keuze  
Zondag   15 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - Sint -Janssteen  
Woensdag   18 18.30 Avondrit                                      56
Zaterdag   21 7.00 Semi kl. Bilzen Tocht der Lage Landen  57
      13.30 Polderrit nr. 5         Griete - Zaamslagveer  
Zondag   22 9:00 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole        58
Woensdag   25 18.30 Avondrit                                  59
Zaterdag   28 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 60
Zondag   29 8.30 Semi kl. Memorial Van Der Aa                         61
           
Augustus          
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Woensdag   1 18.30 Avondrit                        62
Zaterdag Sp 4 6.30 Klass   Sean Kelly Classic Vielsalm 63
        Polderrit nr. 3             Axel - Sint-Janssteen  
Zondag   5 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 64
Woensdag   8 18.30 Avondrit                                        65
Zaterdag Sp 11 8.30 Verkenning Tom Steels Classic     125 km 66
      13.30 Thuisrijders             rit naar eigen keuze  
Zondag   12 9.00 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              67
Woensdag   15 18.30 Avondrit                          68
Zaterdag   18 13.30 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 69
Zondag   19 9.00 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 70
Woensdag   22 18.30 Avondrit                                71
Zaterdag Sp 25 8.00 Semi kl. Michel Wuyts         Scherpenheuvel 72
      13.30 Polderrit nr. 2             Zandberg - Terhole         
Zondag   26 8.30 Kermisrit     Verrebroek                                  73
Woensdag   29 18.30 Avondrit                                  74
           
September        
Dag   Data Uur Beschrijving van de ritten NR
Zaterdag Sp 1 7.45 Semi kl. Avalon   Buggenhout                 75
      13.30 Thuisrijders               rit naar eigen keuze  
Zondag   2 8.30 Melsele     Cafe De Meester 76
Woensdag   5 18.30 Avondrit                    77
Zaterdag   8 13.30 Polderrit nr. 6             Westdorpe - Zuiddorpe 78
Zondag   9 9.00 Polderrit nr. 3             Axel - Sint-Janssteen 79
Woensdag   12 18.30 Avondrit 80
Zaterdag Sp 15 7.00 TOM STEELS CLASSIC        81
Zondag   16 9.00 Polderrit nr. 4             Paal - Graauw 82
Zaterdag   22 13.30 Polderrit nr. 1             Grauw - Hengstdijk              83
Zondag   23 9.00 T.Steels Classic 65 km             drank !! 84
Zaterdag   29 13.30 Polderrit nr. 5             Griete - Zaamslagveer 85
Zondag   30 8.30 W.T.C. Roda     Kiekenhaag     vallende bladeren 86
webdesign by C-IT.be - © WTC De Schapekoppen